Monitoring služebních vozidel

Communica pomůže snížit náklady na provoz Vašich aut

Rádi byste snížili provozní náklady na Vaše služební vozy?
Communica má pro Vás řešení!
Našim zákazníkům poskytneme efektivní řešení správy jejich vozového parku!

Prostřednictvím systému LUPUS* založeném na principu přenosu polohové informace poskytované globálním navigačním systémem GPS z mobilní jednotky do dispečerského centra, které představuje internetová aplikace webdispečink, se okamžitě dozvíte nejen přesnou polohu svých vozidel, ale navíc může využívat i další nezbytné funkce:

• sledování vozidel (dispečink, dispečerské pracoviště)
• kontrola automobilů
• elektronická kniha jízd
• optimalizace dopravy
• cestovní náhrady atd.

Nasazení mobilních jednotek GSM/GPS do služebních vozidel umožní podnikateli bezpečně řídit a spravovat svůj vozový park v reálném čase po celém světě!
Uživateli přitom k samotné práci stačí pouze připojení k internetu a prohlížeč www stránek, přičemž náklady na provoz jsou téměř zanedbatelné!
Tuto službu si tedy může dovolit jakákoli firma bez ohledu na počet zaměstnanců.

Webdispečink je kompletní překlopení dispečerského pracoviště na webovou platformu s velmi jednoduchým ovládáním.
Na základě letitých znalostí potřeb provozovatelů autoparků byly do internetového dispečinku implementovány všechny relevantní funkce včetně telemetrických údajů vozidel (spotřeba, otáčky motoru, stav tachometru, teplota přepravního prostoru atd.), což je dáno schopností mobilních jednotek číst údaje z elektronické sběrnice nákladních a užitkových vozidel téměř všech značek.

Uživatel pracuje s vozidly skutečně on-line kdekoliv včetně zahraničí. Třídí si vozidla po skupinách, střediscích apod. včetně vyhodnocení libovolných statistik. Zadává tzv. body dosažení (nakládka, vykládka, apod.), o čemž může být informován kdokoliv další prostřednictvím zprávy na mobilní telefon a nebo využívá funkci optimální vozidlo do místa určení. Systém importuje data z elektronických výpisů všech karet na PHM a umožňuje export dat do dalších ekonomických programů nebo jen jako výtisk pro potřeby vlastního účetnictví.

                   schéma monitoringu vozidel

* Systém monitorování pohybu a provozu vozidel LUPUS je součástí modulárního systému LUPUS, kterému bylo uděleno 1.6. 2000 ocenění nejvyšší kvality CZECH MADE 833520 s platností do 31.5. 2004. Veškeré vozidlové jednotky systému LUPUS získaly na základě náročných technických zkoušek od Ministerstva dopravy a spojů ATEST 8SD pro komunikační a zabezpečovací zařízení do osobních a nákladních vozidel.
Jednotka splňuje mezinárodní kritéria pro elektronická zařízení v automobilovém průmyslu a získala certifikaci EMC, e8 a e12 u TÜV Vídeň .
Systém je již více než 10 let úspěšně provozován desítkami provozovatelů MKD (mezinárodní kamionové dopravy) a vnitrostátní dopravy. Další tisíce jednotek jsou využívány ve služebních osobních vozidlech pro zvýšení efektivity autoprovozu a to jak v soukromé sféře, tak i ve státní správě.
LUPUS je registrovaná mezinárodní ochranná známka produktů společnosti Princip a.s.
Výrobní závod systému Lupus je nositelem certifikátu jakosti ISO 9002. Vývojové, servisní a obchodní oddělení společnosti Princip a.s. jsou nositelem certifikátu jakosti ISO 9001 : 2000.

Pro více informací volejte naši zákaznickou linku +420 381 601 022


Další informace o monitoringu vozidel:

Mobilní jednotky
 

Montáž mobilních jednotek 

Novinky z oblasti monitoringu vozidel
 

Novinky

Co se u nás děje

Webdispečink nově také v chytrém telefonu!

12.01.2012
Vyzkoušejte si nové možnosti aplikace Webdispečink pro chytrá mobilní zařízení.

WEBDISPEČINK nově i v mobilním telefonu!

17.01.2011
Jedná se o program pro mobilní telefon, který si uživatel jednou do mobilu nainstaluje, zadá svoje přihlašovací údaje, a pak má Webdispečink vždy u sebe.

Jezděte úsporněji s čidlem ecoRouteHD

16.01.2011
Novinka pro všechny řidiče: s čidlem euroRouteHD můžete jezdit úsporněji! Platí pro všechny vozy vyrobené po roce 1996.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist