Poznejte luxus dokonalé péče

Veškeré naše podnikání se točí kolem Vás!

V centru našeho zájmu jste Vy – náš zákazník!

Své síly soustřeďujeme plně na zjištění a uspokojení vašich potřeb, naši zaměstnanci jsou vedeni k vstřícnosti, přátelskému a čestnému jednání.

Snažíme se předcházet konfliktům a proto i pro vás nepříjemné věci, jako reklamace a administrativu, řešíme vstřícně, rychle, přátelsky a proto se jakýkoliv styk s vámi pro obě strany stává potěšením.

           team

Team našich zaměstnanců je zaměřen na poskytnutí dokonalé služby zákazníkovi.

  • VZDĚLÁVACÍ PROGRAM: všichni zaměstnanci se účastní školení o produktech, nových technologiích, psychologii prodeje a týmové spolupráci.
  • SPRÁVNÁ PARTA: několikrát ročně na celofiremních setkáních si vyměňujeme zkušenosti, doporučujeme si nejlepší novinky pro naše zákazníky a utužujeme vztahy a spolupráci. Díky tomu je průběh vaší zakázky firmou hladký a bezproblémový.
  • ETICKÝ KODEX: všichni z nás se chovají přátelsky, vstřícně a profesionálně a kodex zakazuje slova: NE, NEJDE, NEMÁME

  • DOKONALÉ ZÁZEMÍ: pro starost o zákazníka poskytujeme zaměstnancům úplné technologické, technické a logistické zázemí

NAŠI LIDÉ JSOU PŘIPRAVENI SPLNIT JAKÉKOLIV VAŠE PŘÁNÍ!

Máte-li na nás jakékoli otázky, potřebuje-li získat nějaké informace, nebo chcete-li s námi spolupracovat, vyplňte prosím TENTO KONTAKTNÍ FORMULÁŘ nebo volejte na naši zákaznickou linku + 420 361 601 022

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení
Sbírejte svůj bonus za registraci , abyste mohli hrát hned.
pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012. 
Once you've played bitcoin dice just once, you won't be able to come off!

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.

GTS rozšiřuje nabídku ethernetových služeb do dalších evropských zemí

15.05.2012
Stále narůstající poptávka po ethernetových službách vedla skupinu GTS Central Europe (GTS), předního telekomunikačního operátora s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, k nabídce unikátního ethernetového produktu také mimo hlavní země působnosti skupiny GTS, kterými jsou Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovensko a Rumunsko. Prostřednictvím svých partnerů a dalších kontaktů v regionu střední a východní Evropy tak nyní GTS nabízí službu Ethernet Line rovněž v Bulharsku, Chorvatsku, Slovinsku, Srbsku, Ukrajině a v Turecku.

Operátor GTS Czech představil mobilní verzi svého webu

10.04.2012
Telekomunikační  operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech (GTS) spustil od dubna 2012 mobilní verzi svého webu. 
Don't want to buy a ready-made version? Then create Custom windows and enjoy!

Skupina GTS spouští nové služby Data Storage a Backup založené na cloudu

06.03.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, uvedla na trh dvě nová řízená úložná řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat a jejich replikaci. 
Now you can buy Alpha Pharma steroids online and you no longer need to leave your home.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist