Události ze společnosti

přehled článků v rubrice

Communica expanduje do severních Čech

28.04.2010 - Zjistime.cz

Společnost Communica, která pro firmy zajišťuje monitoring vozidel a telekomunikační služby, otevřela počátkem dubna 2010 novou pobočku v Ústí nad Labem.

České Budějovice získaly novou pobočku společnosti Communica

02.12.2009 - Tiskovky.info

První prosincový den bylo v jihočeské metropoli otevřeno nové obchodní zastoupení společnosti Communica s.r.o., která poskytuje monitoring vozidel a zajišťuje i telekomunikační služby.

Monitoring aut- cesta ke snížení firemních nákladů

16.11.2009 - Pressonline.cz

Ovlivňuje vás současná ekonomická krize? Rádi byste ušetřili a přitom neomezili chod vaší společnosti? Communica má pro vás řešení!

Communica otevřela novou pobočku v Hradci Králové

08.10.2009 - PressPortal.cz

Společnost Communica s.r.o., která poskytuje služby v oblasti monitoringu vozidel a telekomunikací, otevřela počátkem října 2009 novou pobočku v Hradci Králové.

Společnost Communica spustila nové webové stránky!

20.08.2009 - Pressweb.cz

Communica s.r.o., která na českém telekomunikačním trhu působí již devátým rokem, spustila v polovině srpna novou verzi svých webových stránek – www.communica.cz.

Spuštění nových webových stránek!

19.08.2009 - Redakce Communica

Dnes jsme spustili nové webové stránky naší společnosti, Communica s.r.o.
Naším cílem bylo udělat moderní, atraktivní webovou prezentaci, která Vám bude přinášet kompletní informace o námi poskytovaných službách.
Chceme Vás pravidelně seznamovat s novinkami z oblasti monitoringu vozidel i z oblasti telekomunikačních služeb.

Webové stránky pro Communica SK

19.08.2009 - Redakce Communica

Communica s.r.o. rozvíjí své aktivity také na území Slovenské republiky pod hlavičkou společnosti Communica SK s.r.o. V současné době připravujeme pro Communica SK samostatné webové stránky http://www.communica.sk/ , které budou plně ve slovenském jazyce a našim východním sousedům přinesou stejně kvalitní a kompletní informace o námi poskytovaných službách

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení
Sbírejte svůj bonus za registraci , abyste mohli hrát hned.
pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012. 
Once you've played bitcoin dice just once, you won't be able to come off!

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.

GTS rozšiřuje nabídku ethernetových služeb do dalších evropských zemí

15.05.2012
Stále narůstající poptávka po ethernetových službách vedla skupinu GTS Central Europe (GTS), předního telekomunikačního operátora s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, k nabídce unikátního ethernetového produktu také mimo hlavní země působnosti skupiny GTS, kterými jsou Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovensko a Rumunsko. Prostřednictvím svých partnerů a dalších kontaktů v regionu střední a východní Evropy tak nyní GTS nabízí službu Ethernet Line rovněž v Bulharsku, Chorvatsku, Slovinsku, Srbsku, Ukrajině a v Turecku.

Operátor GTS Czech představil mobilní verzi svého webu

10.04.2012
Telekomunikační  operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech (GTS) spustil od dubna 2012 mobilní verzi svého webu. 
Don't want to buy a ready-made version? Then create Custom windows and enjoy!

Skupina GTS spouští nové služby Data Storage a Backup založené na cloudu

06.03.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, uvedla na trh dvě nová řízená úložná řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat a jejich replikaci. 
Now you can buy Alpha Pharma steroids online and you no longer need to leave your home.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist