GTS Czech - dlouholetý partner

Společná hlasová a datová telekomunikační řešení

00.00.0000 -

Společnost Communica s.r.o. je jedním z největších certifikovaných partnerů pro prodej telekomunikačních služeb operátora GTS Czech na území ČR. Na společných projektech v oboru hlasových a datových telekomunikačních řešení spolupracuje s tímto operátorem již od roku 2001.

Společnost GTS Czech je celonárodní telekomunikační operátor, který poskytuje v garantované kvalitě komplexní portfolio hlasových, datových a internetových služeb. Vznikla v roce 2005 spojením dvou telekomunikačních operátorů GTS CZECH a  Aliatel. V roce 2006 pak úspěšně dokončila akvizici dalších operátorů působících na českém trhu – společností Contactel, Telenor Networks a Nextra.
GTS Czech je součástí silné mezinárodní skupiny GTS Central European Holding B.V. (GTS CE), která je významným poskytovatelem telekomunikačních služeb v regionu střední a východní Evropy a sdružuje přední telekomunikační operátory v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku a v České republice.

                         

Communica nabízí komplexní zpracování telekomunikační strategie s komplexním portfoliem nabízených služeb GTS Czech a to s ohledem na individuální potřeby zákazníka a optimálním způsobem kombinuje rozsah poskytovaných služeb s cenovou nabídkou:

Pro více informací volejte naši zákaznickou linku +420 381 601 022

 

aktuální novinky z naší spolupráce se společností GTS Czech:

Nová služba Novera virtuální fax: moderní faxování

Balíček Novera Duo nově včetně paušálu za pronájem telefonní linky

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení
Sbírejte svůj bonus za registraci , abyste mohli hrát hned.
pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012. 
Once you've played bitcoin dice just once, you won't be able to come off!

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.

GTS rozšiřuje nabídku ethernetových služeb do dalších evropských zemí

15.05.2012
Stále narůstající poptávka po ethernetových službách vedla skupinu GTS Central Europe (GTS), předního telekomunikačního operátora s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, k nabídce unikátního ethernetového produktu také mimo hlavní země působnosti skupiny GTS, kterými jsou Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovensko a Rumunsko. Prostřednictvím svých partnerů a dalších kontaktů v regionu střední a východní Evropy tak nyní GTS nabízí službu Ethernet Line rovněž v Bulharsku, Chorvatsku, Slovinsku, Srbsku, Ukrajině a v Turecku.

Operátor GTS Czech představil mobilní verzi svého webu

10.04.2012
Telekomunikační  operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech (GTS) spustil od dubna 2012 mobilní verzi svého webu. 
Don't want to buy a ready-made version? Then create Custom windows and enjoy!

Skupina GTS spouští nové služby Data Storage a Backup založené na cloudu

06.03.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, uvedla na trh dvě nová řízená úložná řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat a jejich replikaci. 
Now you can buy Alpha Pharma steroids online and you no longer need to leave your home.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist