GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012 - GTS Czech

Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy. 

GTS bude jako dodavatel společnosti Penzias uzavírat smlouvy na správu IT kancelářských budov ve střední a východní Evropě a budovat vícečetná propojení několika míst prostřednictvím VPN ve třech zemích regionu – v Polsku, Rumunsku a Maďarsku.
Síť VPN obslouží 3000 firemních uživatelů – především nájemců kancelářských prostor spravovaných společností Penzias. GTS také vytvoří síť SIP Trunk, která bude využívána pro hovory v Polsku, Maďarsku a v Rumunsku.
„Na spolupráci s Penzias se již velice těšíme. Jako jediný operátor v regionu můžeme využít svou vlastní infrastrukturu v Polsku, Rumunsku i v Maďarsku a zajistit tak bezpečné a vysoce spolehlivé služby. Doufáme, že toto je pouze začátek naší vzájemné spolupráce v rámci regionu,“ říká Piotr Sieluk, generální ředitel GTS Poland.
„GTS byl jediný dodavatel, který nám byl schopen poskytnout komplexní servis ve všech třech zemích střední a východní Evropy, ve kterých v současné době působíme. Finální rozhodnutí pro výběr GTS proběhlo na základě jejich nabídky nákladově efektivního řešení, postaveného na využití flexibilní ethernetové technologie,“ říká Randy Williamson ze společnosti Penzias.
S cílem zajistit ten nejvyšší stupeň bezpečnosti budou všechny služby poskytované GTS zajištěny dodatečnou zálohou. Přístup k internetu bude zajištěn prostřednictvím přístupového bodu umístěného v moderním datacentru GTS v Piasecznu.

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení
Sbírejte svůj bonus za registraci , abyste mohli hrát hned.
pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012. 
Once you've played bitcoin dice just once, you won't be able to come off!

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.

GTS rozšiřuje nabídku ethernetových služeb do dalších evropských zemí

15.05.2012
Stále narůstající poptávka po ethernetových službách vedla skupinu GTS Central Europe (GTS), předního telekomunikačního operátora s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, k nabídce unikátního ethernetového produktu také mimo hlavní země působnosti skupiny GTS, kterými jsou Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovensko a Rumunsko. Prostřednictvím svých partnerů a dalších kontaktů v regionu střední a východní Evropy tak nyní GTS nabízí službu Ethernet Line rovněž v Bulharsku, Chorvatsku, Slovinsku, Srbsku, Ukrajině a v Turecku.

Operátor GTS Czech představil mobilní verzi svého webu

10.04.2012
Telekomunikační  operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech (GTS) spustil od dubna 2012 mobilní verzi svého webu. 
Don't want to buy a ready-made version? Then create Custom windows and enjoy!

Skupina GTS spouští nové služby Data Storage a Backup založené na cloudu

06.03.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, uvedla na trh dvě nová řízená úložná řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat a jejich replikaci. 
Now you can buy Alpha Pharma steroids online and you no longer need to leave your home.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist