Operátor GTS Czech představil mobilní verzi svého webu

10.04.2012 - GTS Czech

Mobilní verze přináší web GTS do všech dostupných mobilních zařízení a stejně jako klasická verze stránek nabízí možnost ověření dostupnosti služby. Příprava a realizace stránek trvala necelé tři měsíce a postarala se o ni agentura FG Forrest.

„Stejně jako ostatní firmy, i my držíme krok s dobou a následujeme nové trendy. Naše společnost prosazuje zákaznický přístup, proto jsme se rozhodli vyjít našim zákazníkům vstříc a připravit pro ně i mobilní verzi našeho webu. Díky tomu tak budou moci kdykoli a odkudkoli zjistit aktuální informace o nových produktech a službách,“ říká Petr Vyhnálek, manažer marketingové komunikace GTS Czech.

Spolu se spuštěním nové verze webových stránek přidala GTS mezi běžně dostupné informace také kontakt na obchodníky v regionálních pobočkách GTS. Zákazník si tak vyhledá nejen konkrétní osobu, na kterou se může obrátit, ale zároveň získá mapu, která ho do dané pobočky navede. Tato služba je nově dostupná jak na mobilní, tak klasické verzi webových stránek. V budoucnu společnost plánuje využít mobilní verzi webu také pro speciální zákaznické akce a soutěže, které budou komunikovány prostřednictvím QR kódů.

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012.

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist