Telefónica O2 - dlouholetý partner

Zajistíme novou přípojku i vysokorychlostní internet

Společnost Communica je od roku 2002 autorizovaným dealerem společnosti Telefónica O2 (dříve Český Telekom, a.s.). V roce 2003 získala Communica certifikát Autorizovaný dealer euroiSDN.

Telefónica O2 Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje více než sedm miliónů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. V rámci mezinárodní skupiny Telefónica patří Telefónica O2 Czech Republic ke skupině Telefónica Europe.

                     Telefónica O2

V rámci komplexní nabídky telekomunikačních služeb pro zákazníky nabízíme zajištění následujících služeb a produktů:

  • HTS - zřizování hlavních telefonních stanic
  • zřízení nebo přeměna přípojky euroISDN2 a euroISDN30
  • vysokorychlostní připojení k internetu ADSL
  • migrace cenových plánů
  • prodej ISDN a ADSL zařízení


Pro bližší informace o nabízených službách a cenách kontaktujte naši zákaznickou linku +420 381 601 022 nebo nám napište prostřednictvím KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012.

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist